Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SOĞUK HAVA VE KAR YAĞIŞI GELİYOR !

SOĞUK HAVA VE KAR YAĞIŞI GELİYOR !
8.01.2024 - 10:18
Güncelleme 8.01.2024 - 10:20
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce, salı akşamı itibariyle Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava dalgasına maruz kalacak. Meteoroloji kaynaklarına göre, hava sıcaklığının salı gününden itibaren 10 derece birden düşeceği bildirildi.

Düzce genelinde salı günü mevsim normallerinin altına düşen hava sıcaklıkları bekleniyor. Özellikle Karadeniz üzerinden gelen yağışlı hava, salı günü öğle saatlerinden itibaren yurdun kuzey batı kesimlerinden başlayarak karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışına neden olabilir.

Yağışın özellikle yurdun kuzey bölgelerinde yoğun olması ve Marmara, İç Ege, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülmesi bekleniyor. Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde ve Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda ise yoğun kar yağışı olabileceği tahmin ediliyor.

Özellikle Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde ve Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğu bölgelerinde kar yağışının kuvvetli olması muhtemel. Düzce'de yaşayan vatandaşlar, soğuk hava ve olası kar yağışına karşı tedbirli olmaları rica edilir.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar