Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

FARUK ÖZLÜ'YÜ GÜNAH KEÇİSİ İLAN ETTİLER!

  • 27.12.2023 10:11

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzcespor'un mevcut durumuyla ilgili ve şuan ki başarısızlığının faturası neden sadece Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü' ye fatura ediliyor ve günah keçisi ilan ediliyor, muhakkak bizim de Faruk Özlü'yü Düzcespor ile ilgili eleştireceğimiz konular vardır. 
Fakat kamuoyunun şunu bilmesini isterim: 

Sosyal Medya ve sokaklar aracılığıyla İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er Düzcespor başarısızlığını kullanarak halkı ve seyircileri galeyana getirmek ve Düzce Belediye Başkanı yönünde kışkırtmak adli bir süreç değil midir? Tüm adli mercileri bu konunun takipçisi olmasını ve gerekeni yapmasını, ileride doğacak futbol terörünü ve uluslararası arenada Düzcespor’umuzun ve Düzce’mizin düşeceği durumu gözlemleyebiliyorum.
Faruk Özlü'nün Okan Kaltu döneminde tesis masrafları, personel maaşı, meydanların gelir amaçlı kullanımı ve bazı deplasman transferleri bunlardan bazılarıdır.

-Düzcemiz Valisiz mi ?
-Valimiz Nerede ?
-Garnizon Komutanımız Per. Üsteğmen Süleyman Cihad Usanmaz nerede ?
-İl Emniyet Müdürümüz İbrahim Ergüder nerede?
-Baş Savcımız Yasin Emre Nerede?
-Neden Valimiz taşın altına elini koymuyor?
-AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir nerede ?
-CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan nerede ?
-AK Partili / İYİ Partili Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş TikToklarda varda, 7 senedir Düzcespor'un neresinde, ne yapmış ?
-İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er Nerede?
-CHP İl Başkanı Özcan Dağıstanlı Nerede ?
-Deva Partisi İl Başkanı Murat Caymaz Nerede ?
-Düzce Ticaret Odası Başkanı bu başarısızlığının neresinde, Düzce STK Başkanları Nerede?
-Düzce Üniversitesi Rektörü Nedim Sözbir nerede?
Bazı iş adamlarımızı tenzih ederim, Düzce'den beslenen iş insanları nerede?
Düzcespor’a sahip çıkmayan unuttuğum herkes nerede?
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü' ye Gökhan Kapoğlu döneminde iftira ve yalan söyleyen yakınındaki yalamaları nerede?
Düzcespor bu gidişle küme düşecek. Perşembenin gelişi çarşambadan belli değil mi?
Kimse Düzcespor'da top koşturan topçularımıza kızmasın. Aç topçu ne yapsın? 5 aydır maaşını alamayan Düzcespor futbolcusu evine ne götürsün? Kira veriyorsa kirasını nasıl ödesin? Kimse ahkam kesmesin.
Nazikçe stadın ortasına bırakılan Düzcespor formalarının, onları o duruma düşüren yukarıda belirttiğim kişilerin hiç mi suçu yok? Belki doğru bir hareket değil fakat çaresizliğin eseridir.
''Seslerini böyle duyurmaya çalışan bir futbolcumuz'' diye neden bir şey yapmak yerine sadece eleştiriyorlar?

23 yıl sonra Gökhan Kapoğlu Başkanlığında şampiyonluk ve başarılar kazanmıştık. Bu başarı Düzce Halkımızı Düzcespor çatısı altında birlik-beraberlik olmuş ve kenetlenmişti. Sayın Gökhan Kapoğlu ve Yönetimi Başkanlığında başarı gelmişti. Gökhan Kapoğlu döneminden önce kaybedilen imaj ve itibarımız ve hiçbir iyi teknik adamın ve sporcunun Düzcespor'a gelmeme isteği son 4 senelik Gökhan Kapoğlu yönetiminde kırılmış ve Türkiye Liglerinde itibarı ve pr'ı yüksek kulüp haline gelmiştir. Kurumsal olarak altyapı yapılanması tamamlanmıştır. Gökhan Kapoğlu döneminde kazanılan itibarı kaybetmek üzereyiz. Düzce'nin markası Düzcespor'a sizler el atmalısınız.

Sadece Düzcespor' un başarısızlığını başta İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er olmak üzere, AK Partili İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş ve tüm muhalefet partililer bu başarısızlığı kendilerine pr haline getirmemelidir. Büyük yanlış yapmaktadırlar. Bu fatura, Düzcespor'un başarısızlık faturası yukarıda yazdığım ve unuttuğum herkesindir. Bu faturayı sadece Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü' ye kesemezsiniz.
En büyük Düzcespor.

Ozan Yahşi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.