Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Attığı Yumruğa Sahip Çıktı

TBMM Genel Kurulu'nda yaşanan olaylarla ilgili MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yazılı bir açıklama yayınladı.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Attığı Yumruğa Sahip Çıktı
7.03.2022 - 14:00
Güncelleme 7.03.2022 - 14:00
Haber Merkezi
1

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Açıklamasında attığı yumrukla ilgili herhangi bir özür dileme olmadığı gibi, bir pişmanlık da duymadığı görüldü. Hatta yaşanan olayları ve attığı yumruğu, ulusal ve yerel basın tarafından partisinin ve kendisinin aleyhinde yanlı bir şekilde yayınlandığını savundu.

 

Konuyla ilgili görüştüğümüz Düzceli vatandaşlarımızın genel görüşü ise, dün TBMM Genel Kurulu'nda ortaya çıkan görüntülerin ne Milletvekili Ümit Yılmaz'a ne de Düzce' ye yakışmadığı yönünde oldu.

Düzceli seçmenler, Ümit Yılmaz'ı Milletvekili seçerek, TBMM'ye ilk başta Ülkemizin, Düzce'nin ve Düzcelinin haklarını ve çıkarlarını savunmak, yolsuzluklara, hırsızlıklara, geçim sıkıntısına, durdurulamayan kadın cinayetlerine karşı, aynı dünkü ruh haliyle mücadele etmesi için gönderdiklerini, yoksa dünkü gibi başka milletvekillerini yumruklaması için göndermediklerini dile getirdiler.

Hatta bir vatandaşımız, Düzce'de şu anda Türkiye Boks Federasyonu Temsilcisi olmadığını, Ümit Yılmaz'ın dünkü performansıyla bu görevi milletvekilliğinden çok daha iyi yapabileceğini gösterdiğini şakayla dile getirdi.