Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MEHMET KELEŞ HALKTA KARŞILIK BULAMIYOR !

MEHMET KELEŞ HALKTA  KARŞILIK BULAMIYOR !
27.02.2024 - 20:05
Güncelleme 27.02.2024 - 20:16
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Mehmet Keleş Halkta Karşılık Bulamıyor !
Mehmet Keleş, 2 buçuk dönem Belediye Başkanlığı yapıp zihniyeti ve milli görüş düşüncesini Ak Parti'den alan, gören, yetişen ve her konuşmasında İyi Parti'yi unutup Ak Parti sözleri ile devam eden Ak Parti'den kovulan, bir psikolojik hastalık boyutunda kendini siyaset yapmak zorunda hissedip, Mhp'de üye olup Milletvekilliği adaylığı ardında bir netice alamayarak şansını muhalefet partisi İyi Parti'de Belediye Başkanlığı Adaylığını açıklamasıyla İyi Parti'ye büyük zarar vererek, halkta da inandırıcı bir karşılık bulamaması ve siyaset hayatının bizce intiharına yol açmıştır. İyi Parti'yi ciddi anlamada dağıtarak, İyi Parti'de kendi yakınlarını ve yandaşlarını İyi Parti'ye monte ederek, İyi Parti'yi tamamen dağıtması muhalefet ve halk tarafından ciddi tepki görmüştür.
Anlattığı projelerde Düzce'de 3 dönem Belediye Başkanı olduğunu unutarak Belediye Başkanı olduğunda Düzce'ye iyi geleceğini ''Mehmet Keleş Düzce'ye İyi Gelecek'' sloganı komedi ve alay konusu olmuştur.
Şuanda da Düzce'de yapılan araştırmalarda %8'lik bir oranda İyi Parti'yi 4. Parti durumuna düşürmüştür.
Düzce'nin en büyük problemi muhalefetin çok zayıf olmasıdır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.