Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KREMPARK AVM'DE HEM ESNAF HEM MÜŞTERİ ŞİKAYETÇİ !

Düzce’nin ilk AVM’si olan Krempark AVM’de aidatların 4 kat arttırılması, asansörlerin çalışmaması hem AVM esnafını hem de müşterileri bezdirdi.

KREMPARK AVM'DE HEM ESNAF HEM MÜŞTERİ ŞİKAYETÇİ !
26.01.2024 - 10:44
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Uzun yıllar atıl vaziyette durduktan sonra faaliyete geçirilen Düzce’nin ilk AVM’si olan Krempark’ta, dükkan işletmecilerine de müşterilere de mağduriyet yaşıyor. Aidatların 4 kat arttırıldığı AVM’de, dükkan sahipleri kendi artan maliyetlerine ek aidatların da arttırılmasından şikayetçi. AVM yönetiminin dükkan işletmecileriyle görüşmeden aidatları 4 kat arttırması, ekonomik olarak zor bir dönemden geçen esnafların mağduriyetlerinin artmasına sebep oluyor.

ASANSÖRLER DE ÇALIŞMIYOR

Ayrıca AVM’nin içinde bulunan asansörlerin çalışmaması, AVM’yi kullanan vatandaşları da mağdur ediyor. Özellikle bebeği olan müşteriler, bebek arabasıyla yürüyen merdivenleri kullanamadığı için üst katlara asansör kullanmayı tercih ediyor. Günlerdir asansörlerin çalışmaması ise vatandaşları da mağdur ediyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar