Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

VALİMİZ SAYIN SELÇUK ASLAN’IN “10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ” MESAJI

VALİMİZ SAYIN SELÇUK ASLAN’IN “10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ” MESAJI
9.11.2023 - 23:07
Özel Haber

Kıymetli Düzceliler,

Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete irtihalinin 85. yıl dönümünde bir kez daha saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk sadece Türk milletinin değil, tüm dünya milletlerinin saygı ve sevgisini kazanmış; barış ve adalete verdiği önem ile timsal bir lider olmuştur.

Vatanımızı hürriyete ulaştırmak için tüm engelleri aşarak, büyük başarılarla dolu bir hayat yaşayan ve uluslararası topluma ilham kaynağı olan Atatürk'ün bizlere miras bıraktığı değerler, milletimizin özgürlüğünü ve bağımsızlığını elde etmesindeki azim ve kararlılıkla dolu bir öğüt niteliğindedir. Bu değerleri yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak bizlere düşen önemli bir görevdir.

Atatürk’ün “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.” sözünden yola çıkarak ve onun ilkelerine bağlı kalarak yorulmadan, usanmadan çalışarak ülkemizi payidar kılacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, gazilerimize sağlık ve sıhhat diliyor, tüm hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.