Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ökten “En Berbat 2 İki Geceye Hazır Olun, Ter Su İçinde Kalacağız”

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Düzce'de de sıcak havanın etkisi artarak devam ederken meteoroloji uzmanı Kerem Ökten’den yorum geldi. Ökten “En berbat 2 iki geceye hazır olun, ter su içinde kalacağız” dedi.

Ökten “En Berbat 2 İki Geceye Hazır Olun, Ter Su İçinde Kalacağız”
4.08.2023 - 12:52
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan Eyyam ı Bahur sıcakları bunaltmaya devam ederken, termometreler yükselmeye devam ediyor. Birçok insan bir an önce sonbahar gelsin diye beklerken uzmanlardan gelen ‘sıcaklık daha da artacak’ yorumu daha da terletiyor.

Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten’in twitter hesabından yaptığı paylaşım önümüzdeki 2 gece nem oranının çok yüksek seviyede olacağı yönünde.

Kerem Ökten tweetinde “En berbat 2 geceye hazır olun. Yarın (Cuma) gecesi ve Cumartesi gecesi senenin ve uzun senelerin en nemli iki gecesini geçireceğiz. Nem seviyesi korkunç boyutta. Gökyüzünü geceleyin nem bulutları kaplayacak. Ter su içinde kalacağız…”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.