Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Doç. Dr. Cengiz Tuncer’in Ünü Kıtaları Aştı

Düzce Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi başarılı cerrah Doç. Dr. Cengiz Tuncer, yaptığı başarılı operasyonları duyan birçok hasta sınırları aşıp, Düzce Üniversitesine geliyor.

Doç. Dr. Cengiz Tuncer’in Ünü Kıtaları Aştı
8.07.2023 - 16:49
Haber Merkezi
1

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bel fıtığı, beyin tümör operasyonları ile bölgenin başarılı cerrahlarından olan, son olarak İskoçya’dan gelen bir hastaya şifa oldu.

Düzce Üniversitesi’nin başarılı doktorları arasında yer alan Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Cengiz Tuncer, şifa dağıtmaya devam ediyor.

Bölgeden, Türkiye’den ve Yurtdışından Doç. Dr. Tuncer’in başarılı operasyonlarını duyan onlarca hasta, şifa bulmak amacıyla Cengiz Tuncer’in kıpısını çalıyor. Cengiz Tuncer’e şifa bulmak için sınırları aşıp gelen hastalar kervanına son olarak İskoçya’dan gelen bir hasta da katıldı.

İskoçya’da bel fıtığı ağrıları nedeniyle zor günler geçiren İskoç hasta yaklaşık 4 buçuk saatlik operasyonun ardından ameliyattan çıkarak yürümeye başladı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ahmet Kulluk
    Ahmet Kulluk
    9.07.2023 18:04

    Hocamdan Allah razı olsun.Annemi sağlığına kavuşturdu duacıyız

Resmi İlanlar