Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Huzurlu Bayram İçin Sıkı Kontrol

Düzce’de halkın huzurlu bir Kurban Bayramı geçirmesi ve tatil süresince ulaşımda aksama yaşanmaması için tüm hazırlıklar yapıldı.

Huzurlu Bayram İçin Sıkı Kontrol
23.06.2023 - 12:30
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce’de valiliği koordinasyonunda tüm kurumlar, Kurban Bayramı tatili öncesi gerekli hazırlıklarını tamamladı. Özellikle kolluk kuvvetleri bayram tatili süresince sahadan ayağını çekmeyecek.

"İstanbul'un Anadolu'ya açılan kapısı" Anadolu Otoyolu'nun Düzce ve Bolu Dağı geçişinde de Kurban Bayramı tatili süresince ulaşımda aksama yaşanmaması için önlemler alındı.

Karayolları, jandarma ve emniyet ekipleri, bayram trafiği yaşanması beklenen güzergahlarda hazırlıklarını tamamladı.

Bayram tatili süresince ulaşımda aksama yaşanmaması için trafik akışının dron ve kameralarla kontrol edileceği bölgede olası olumsuzluklara ekiplerce anında müdahale edilecek.

Bu arada, tatilini memleketinde ve tatil beldelerinde geçirmek için erken yola çıkanlar, Bolu Dağı Tüneli kesiminin Ankara istikametinde yer yer akıcı yoğunluk oluşturuyor. İstanbul yönünde ise ulaşım normal seyrinde ilerliyor.

Otoyolda meydana gelen hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarına ise ekipler anında müdahalede bulunuyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.