Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kapoğlu, Jandarmanın Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Düzce Cam Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 184. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kapoğlu, Jandarmanın Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
14.06.2023 - 11:09
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin en köklü, en deneyimli kuruluşları arasında yer alan Jandarma Genel Komutanlığı 184.kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Düzce Cam Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu yayınladığı mesajla Jandarma teşkilatının kuruluşunu kutladı.

Kapoğlu mesajında, "Jandarma teşkilatımız, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti, vatan sevgisi ve vazife anlayışıyla her zaman takdiri hak etmiş ve aynı zamanda hukuka, insan hak ve özgürlüklerine, demokratik değerlere bağlılığı ile milletimizin gönlünde yer etmiştir. Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, ülkemizin güvenliği, asayişin sağlanması ve milletimizin huzuru için milletimizle iç içe görevlerini yerine getirmektedir.

Kamu düzeninin korunmasında, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, etkin rol oynayan; görevlerini yüksek bir vazife şuuruyla yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor; görevini ifa ederken şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler, kahraman jandarmalarımıza görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar