Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Seçim Günü Hangi Yollar Trafiğe Kapatılacak?

Düzce Valiliği, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin yapılacağı Pazar günü, seçim kurullarının görev yapacağı 18 Temmuz Kapalı Spor Salonuna ulaşan yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Seçim Günü Hangi Yollar Trafiğe Kapatılacak?
12.05.2023 - 12:49
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine saatler kaldı. Seçim güvenliği için Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığı’nda yapılan son toplantıda, bir dizi yeni güvenlik önlemleri alındı.

Alınan önlemler kapsamında, seçimlerin yapılacağı 14 Mayıs Pazar günü, il ve ilçe seçim kurullarının görev yapacağı 18 Temmuz Kapalı Spor Salonuna ulaşımı sağlayan Kuyumcuzade Bulvarı ile bu bulvara bağlantılı 810,  811. Sokak, Akar Stadyum ile bu sokakla bağlantılı Yıldırım Sokak, Namık Kemal Sokak, Ömer Seyfettin ve Çardak Sokak ile bu sokakla bağlantılı 790., 791. ve 792. Sokaklar, saat 15:00’dan seçim kurulunun görevi bitene kadar geçiş üstünlüğü olan ambulans, itfaiye ve diğer güvenlik araçları haricinde, trafiğe kapatılacağı duyuruldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar