Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kapoğlu'ndan Engelliler Haftası Mesajı

Düzce Cam Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayınladı. Kapoğlu mesajında, "Engelli vatandaşlarımız, toplumun gerçeği ve vazgeçilmez bireyleridir." dedi.

Kapoğlu'ndan Engelliler Haftası Mesajı
10.05.2023 - 10:50
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Dünya Engelliler Haftası dolayısyla Düzce Cam Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu bir mesaj yayınladı.

Kapoğlu mesajında; “Eğitimde, sporda, bilimde, kültürel ve sosyal alanda ortaya koydukları ulusal ve uluslararası başarılarıyla gurur duyduğumuz engellilerimizin her zaman yanlarındayız. Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, yaşam kalitelerini yükseltmek hepimizin görevidir. Hepimizin birer engelli adayı olduğunu da asla unutmamalıyız.10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nın, toplumsal duyarlılığı güçlendirmesi umuduyla tüm engelli kardeşlerimize, sağlıklı, mutlu ve engelsiz bir yaşam diliyor, fedakar ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar