Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Cemal Demircan Dualarla Defnedildi

Düzce Üniversitesi eski Rektörü Nigar Demircan Çakar’ın Babası, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın amcası ilahiyatçı ve eğitimci Cemal Demircan Hacıyakup Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Cemal Demircan Dualarla Defnedildi
6.05.2023 - 16:09
Güncelleme 6.05.2023 - 16:26
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Gölyaka'da, Molla Mustafa Demircan ve Hüsniye Demircan’ın oğlu, İsmail ve Bayram Demircan’ın kardeşleri, Zahide Çelebi Demircan’ın eşi, Nigar Demircan Çakar ve Ertuğrul Demircan’ın babaları, Yakup Demircan'ın amcası, Ahmet Serkan Çakar’ın kayınpederi, ilahiyatçı ve eğitimci Cemal Demircan Hacıyakup Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Babasını kaybeden, Düzce Üniversitesi eski Rektörü Nigar Demircan Çakar’ın zor gününde yanının da olarak Çakar’ın acısını paylaştı.

Hacıyakup Köyü Camii’nde kılınan öğle namazının ardından köy içerisinde bulunan evinin önünde helallik alındı. Merhumun cenazesi mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından dualarla defnedildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar