Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bu Kez Ceza İçin Durdurmadılar

Düzce'de trafik polislerinin yaptığı uygulamaya takılan vatandaşlara bisküvi, hurma ve su ikram edildi.

Bu Kez Ceza İçin Durdurmadılar
14.04.2023 - 10:24
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'de dün polis ekipleri, D-100 kara yolu Kaynaşlı mevkiinde uygulama gerçekleştirdi. Sürücüleri çeviren ekipler bu kez kontrol yerine iftarlık dağıtımı gerçekleştirdi. Bisküvi, hurma ve su alan vatandaşlar polislere teşekkür etti.

Vatandaş ve polislerin hep birlikte trafik kuralları için bir arada olduğunu söyleyen trafik polisi Harun Öztürk, "İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında Polis Haftasının da bu günlere denk gelmesi sebebiyle vatandaşlarımıza iftarlık ikramlarda bulunduk. Hem polis haftamızı kutlamış olduk hem de iftarlık dağıttık. Uygulamalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımıza trafik kurallarına uyma konusunda bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Polis haftası sebebiyle vatandaş ile iç içe olma, kaynaşmak ve polisin her zaman vatandaşların yanında olduğunu göstermek için ikramda bulunduk. Onlarda sağ olsunlar haftamızı kutladılar. Vatandaşlara kurallara uyma konusunda da ikazlarımızı yaptık" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.