Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Vali Atay Emniyet Mensuplarını Ağırladı

Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kahraman ve ekibi, Türk Polis Teşkilatının 178’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaret etti.

Vali Atay Emniyet Mensuplarını Ağırladı
11.04.2023 - 14:53
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

10 Nisan 1845 yılında halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için kurulan Türk Polis Teşkilatı’nın 178’inci yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Terör ve toplumsal olaylar başta olmak üzere halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için büyük titizlikle çalışan Türk Polis Teşkilatı, tüm dünyada parmakla gösterilen emniyet güçleri arasında yer alıyor.

Üstün başarı ve yaptığı çalışmalarla dosta güven düşmana korku salan Türk Polis Teşkilatı’nın 178’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kahraman ve polis ekipleri Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kahraman, Düzce Valisi Cevdet Atay’a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Düzce Valisi Atay ise emniyet mensuplarının 178’in kuruluş yıldönümünü kutlayarak, şehitlerimize ise Allah’tan rahmet diledi.

Ziyarette Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Kılıç’ta hazır bulundu.

Ziyaret programı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.