Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Vali Atay, Kadınlara Verdiği Sözü Tuttu

Köylerine doğalgaz gelmesini isteyen Otluoğlu köyü kadınları dün valilik ve belediye önünde eylem yapmışlardı. Kadınlara, köye gelerek taleplerini dinleyeceği sözünü veren Vali Cevdet Atay sözünü tuttu. Atay bugün Otluoğlu köyüne giderek kadınlarla bir araya geldi.

Vali Atay, Kadınlara Verdiği Sözü Tuttu
4.04.2023 - 16:29
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Geçtiğimiz aylarda doğalgaz isteği ile Aydınpınar Köyü yolunu kapan Otluoğlu Köyü kadınları bu eylemleri karşılık bulmayınca dün de Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi’ne yürüdüler.

Vali Cevdet Atay’dan köye ziyaret sözü alan kadınlar, Düzce Belediyesi’nden ise ‘Mücavir alana katılmak için referanduma gidin’ tavsiyesi ile karşılaştılar.

Kadınlar arasında seçilen 5 kişilik heyet Vali Cevdet Atay ile görüşmüş, Atay, kadınlara köye giderek sorunlarını dinleyeceği sözünü vermişti.

Vali Cevdet Atay sözünü tuttu ve kurum amirleri ile Otluoğlu Köyüne gitti. Atay, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar