Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Erdoğan Bıyık “Yerel Basınımız Güçlü Olursa, Düzce'de Güçlü Olur”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlene programda konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, yerel basının önemine dikkat çekti. “Yerel basınımız ne kadar güçlü olursa, Düzce o kadar güçlü olur” diyen Bıyık, Düzce’de görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Erdoğan Bıyık “Yerel Basınımız Güçlü Olursa, Düzce'de Güçlü Olur”
13.01.2023 - 13:30
Güncelleme 13.01.2023 - 13:34
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Erdoğan Bıyık, bugün Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile düzenlenen bir programda bir araya geldi. Düzenlenen programa TSO Meclis Başkanı Tanju Acar, TSO Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri de katıldı.

Programda konuşan Bıyık yerel basının önemine dikkat çekerek, “Yönetimi, meclisi, tüm ticaret iş adamlarımızla birlikte yerel basının önemini her toplantımızda vurguluyoruz. Buradan da tüm sanayi ve ticaret mensuplarına da bir çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen bugüne kadar herkes gerekli desteği vermiştir, fakat bundan sonra da bizim için önemli olan özellikle tüm faaliyetlerimizi, Düzce halkıyla buluşturan siz değerli basın mensuplarına destek vermelerini rica ediyorum. Çünkü yerel basınımız ne kadar güçlü olursa Düzce o kadar güçlü olur diye düşünüyoruz. Bu yoğun katılımdan dolayı da tüm arkadaşlarımıza, teşekkür ediyoruz. Bundan önceki tüm çalışma ve faaliyetlerimizi Düzce halkıyla buluşturdunuz, bundan sonra da bu buluşturmaların devam edeceği umuduyla hepinize saygılar, sevgiler sunuyorum” ifadelerine yer verdi.