Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Beyaz önlüklerini giydiler

Beyaz önlüklerini giydiler
20.12.2023 - 22:38
Güncelleme 20.12.2023 - 22:42
İHA

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü tarafından düzenlenen “Beyaz Önlük Giyme Töreni” gerçekleştirildi.
Kutadgu Bilig Konferans Salonu’nda ki programa; Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Duygu Ekinci, Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin ile Düzce Üniversitesi akademik personeli, öğrencileri ve aileleri katıldı.
Düzce Üniversitesi Kimya Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mecit Aksu, “Sizlere Kimya’yı sevdirmek ve bu yıl ikincisini düzenlediğimiz bu töreni geleneksel hale getirmek için çalışıyoruz. Sizler ülkemiz kimya sanayisine uzun yıllar hizmet edecek ve dünya sıralamalarında hızla yükselmemizi sağlayacak Kimyagerler olacaksınız. Bizler de sizlerle gurur duyacağız” şeklinde konuştu.
Dekan Duygu Ekinci ise “Hayatımızın her anına dokunan Kimya’yı ve özellikle Düzce Üniversitesi’ni seçtiğiniz için teşekkür ederim. Üniversite ve meslek hayatınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.
Program, Düzce Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencilerine bölüm akademisyenleri tarafından beyaz önlüklerinin giydirilmesiyle sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar