Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR KRİZİNDE SİYASİ İLİŞKİLER GÜNDEMDE !

Düzcespor küme düşüyor! Taraftar öfke kustu..

DÜZCESPOR KRİZİNDE SİYASİ İLİŞKİLER GÜNDEMDE !
19.03.2024 - 12:50
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Oxijen TV'nin sevilen programı '90 Dakika', son bölümünde Düzcespor'un içinde bulunduğu krize odaklandı. Programın moderatörlüğünü yapan Mustafa Yıldırım'ın konuğu, Düzcespor eski Genel Kaptanı Muharrem Özçiftçi oldu. Yapılan canlı yayın, binlerce kişi tarafından izlendi ve Düzcespor taraftarlarının yoğun ilgisiyle karşılandı.

Programda, Düzcespor'un mali sorunları ve futbolculara ödenemeyen paraları gibi konular ele alındı. Özellikle futbolculara verilen çeklerin karşılıksız çıkması ve peşinat ile primlerin ödenmemesi tartışmalara neden oldu. Taraftarlar, Düzcespor'un siyasete alet edilmesi ve alınan kötü sonuçların sebeplerini sorguladı.

Yapılan canlı yayına gelen yüzlerce yorumda, taraftarlar Düzcespor'un kötü durumundan siyasi ilişkilerin sorumlu olduğunu belirtti. Programın son bölümünde dile getirilen görüşler arasında, Düzcespor'un siyasi arenada kullanılması, stadın yıkılmasının önlenebilir olmadığı ve kulübün başına getirilmesi gereken isimlerin tartışılması dikkat çekti.

Taraftarlar, Düzcespor'un kurtuluşunun eski başkan Gökhan Kapoğlu'nun geri dönüşünde olduğunu savunurken, mevcut yönetimin ve siyasi figürlerin eleştirileri yoğunlaştı. Programda, kulübün mali ve idari sorunlarına dair çözüm önerileri de dile getirildi.

Düzcespor'un kritik dönemdeki krizine ışık tutan '90 Dakika' programı, şehirdeki futbolseverlerin ve taraftarların sesine de önemli bir platform sağlıyor. Mustafa Yıldırım'ın moderatörlüğünde yapılan programlar, kamuoyunda geniş yankı buluyor ve şehir gündeminin önemli bir parçası haline geliyor.


İşte Bazı Yorumlar:

-Bu işin taraftarla alakası yok hocam. Tamamen siyasi stad yıkılmayacaktı.

-Tek çare Gökhan Kapoglu.

-Bu saatten sonra biz düşeriz hocam. Diğer takımların hepsi düşmemek için başka yollara başvuracaklardır. Biz daha futbolcuların parasını ödeyemiyoruz onlarla masa başında mücadele etmemiz mümkün değil.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.