Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

OZAN YAHŞİ YAZDI ! DÜZCE'DE AK PARTİ DEĞİL FARUK ÖZLÜ VE DÜZCELİ KAZANDI !

OZAN YAHŞİ YAZDI ! DÜZCE'DE AK PARTİ DEĞİL FARUK ÖZLÜ VE DÜZCELİ KAZANDI !
2.04.2024 - 20:41
Güncelleme 2.04.2024 - 20:47
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'de rantiyeden ve bedavadan para kazanmayı hesaplayan bütün Ak Parti'li ve diğer siyasetçilerin önünü kapatıp, 5 yıldır öncelikle onlarla mücadele eden, temizleyen, dürüst, ahlaklı, donanımlı bu seçimin kazananı Ak Parti değil Dr. Faruk Özlü'dür. Bu seçimdeki oylar Ak Parti'ye değil Dr. Faruk Özlü'ye verilmiştir.
Dr. Faruk Özlü hiç kimseye taviz vermeden ve Türkiye 'de olan kriz ve emeklilerin isyanına rağmen Düzce'de çalışmalarıyla, samimetiyle Ak Parti' yi zafere taşımıştır. Önümüzdeki günlerde yapacağı, tamamlayacağı projelerle halkın kalbindeki yerini kat kat arttırcaktır.
Bu seçim Mehmet Keleş'in hiç karşılığının olmadığını, Düzce' de ciddi bir muhalefetin olmadığının göstergesidir.

Düzce'de Faruk Özlü ve ekibinden hariç hiç bir siyasetçi olmadığı için halk tepki oylarını sanatçı, Düzce ile hiç bir alakası olmayan Davut Güloğlu'na vermiştir.

Artık seçim bitmiştir. Sosyal Medya'da ve her konumda hangi partili olursa olsun Faruk Özlü'nün projelerini daha yüksek kalitede yapması ve çoğaltması için diğer seçimlere kadar herkes elini taşın altına koymalı ve destek olmak zorundadır. ''Düzceli'' ise Düzce'nin menfaatini düşünüyorsa Faruk Özlü'ye destek olmalıdır.

Düzce'nin, aklıselim insanları Düzceli duyarlılığını gösterdi ve Faruk Özlü dedi.

Dr. Faruk Özlü'nün yaptığı, yapacağı projelerde ve her alanda başarılarının devamını diliyorum.


Ozan Yahşi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.