Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BTP' NİN ADAYI MAHMUT ATASEVEN ÇALIŞMALARINA HIZ KAZANDIRDI !

Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Başkan adayı Mahmut Ataseven seçim çalışmalarına hız verdi. Esnaf ziyaretleri ile birlikte mahalle buluşmalarına da ara vermeden devam ediyor.

BTP' NİN ADAYI MAHMUT ATASEVEN ÇALIŞMALARINA HIZ KAZANDIRDI !
22.03.2024 - 13:30
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bağımsız Türkiye Partisi'nin Belediye Başkan adayı Mahmut Ataseven, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ataseven, esnaf ziyaretleriyle beraber mahalle buluşmalarına da büyük önem veriyor.

   

Düzce'nin çeşitli bölgelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ataseven, mahalle sakinleriyle doğrudan temas kurarak onların sorunlarını dinliyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor. Ayrıca, mahalle buluşmalarıyla da vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlatıyor ve destek taleplerini iletiyor.

Ataseven'in yoğun tempo ve samimi yaklaşımı, seçmenler arasında olumlu bir karşılık buluyor. Düzce'deki seçim atmosferini hareketlendiren Ataseven, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.