Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BTP'NİN GÜÇLÜ ADAYI MAHMUT ATASEVEN HABERİN İÇİNDEN PROGRAMINA KATILDI !

Gülgün Feymen ile Haberin içinden programına konuk olan BTP Düzce Belediyesi Başkan Adayı Mahmut Ataseven, Düzcelilerin hayatlarını nasıl kolaylaştıracağından bahsetti.

BTP'NİN GÜÇLÜ ADAYI MAHMUT ATASEVEN HABERİN İÇİNDEN PROGRAMINA KATILDI !
21.03.2024 - 12:20
Özel Haber
1

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Ataseven, seçilmesi halinde öncelikli olarak sosyal konut ihtiyacını karşılamayı taahhüt etti. Düzce'nin her kesiminden insanın uygun ve kaliteli konutlara erişimini sağlamak için çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, altyapı çalışmaları kapsamında içme suyu kalitesini artırmaya yönelik projeler geliştireceklerini de ekledi.

Ulaşım konusunda da Ataseven, Düzce'nin karşılaştığı sorunlara çözüm getireceklerini vurguladı. Toplu taşıma sistemlerini iyileştirmek, trafik akışını düzenlemek ve alternatif ulaşım seçenekleri sunmak için projeler üzerinde çalışacaklarını ifade etti.

Ataseven, Düzcelilerin yaşamını kolaylaştırmak adına her türlü önlemi alacaklarını ve şehrin her kesimine hizmet götüreceklerini söyledi. Vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.

Bağımsız Türkiye Partisi'nin Düzce Belediye Başkanı adayı Mahmut Ataseven, seçilmesi durumunda şehrin gelişimine katkı sağlayacak, yaşam kalitesini artıracak ve Düzcelilerin refahını ön planda tutacak bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini açıkladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Osman Özcan
    Osman Özcan
    21.03.2024 16:50

    Mahmud Ataseven beyin, bir kentin, sosyal kent olmasını sağlayacak birikime olduğuna inanıyorum. Hayırlara vesile olur inşaAllah.