Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MEHMET KELEŞ KONURALP'E İHANET ETMİŞTİR ONA BURADAN OY ÇIKMAZ

MEHMET KELEŞ KONURALP'E İHANET ETMİŞTİR ONA BURADAN OY ÇIKMAZ
9.11.2023 - 23:19
Güncelleme 9.11.2023 - 23:22
Özel Haber

*Basın Açıklaması: Konuralp'e Yapılan  2. İhaneti Lanetliyoruz!*

 Konuralp halkının adalete ve dürüstlüğe olan inancı hiç kaybedilmedi. Konuralp, yıllardır halkının birlik ve beraberlik içinde büyüttüğü, sevgiyle bağlandığı bir topluluktur. Ancak, Konuralp'e yapılan son ihanet, halkımızın güvenini sarstı.

Düzce'nin eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Konuralp'i belde statüsünden mahalle statüsüne düşürdüğü günden beri Konuralp halkının gücüne ve iradesine meydan okumuştur. Bu kararla sadece bir beldenin statüsü değiştirilmedi; Konuralp'in onuruna, tarihine ve insanlarının geleceğine yapılan bir saldırı olarak tarihte yerini aldı.

Bizler gerçek Kasabalılar,  Konuralp'in güzelliklerine her zaman sahip çıktık, dünden bugüne bu ihaneti açıkça heryerde lanetledik. Ancak şimdi, aynı kişi olan Mehmet Keleş’in, Milliyetçi duygular ile daha önceleri her koşulda desteklediğimiz İYİ  parti çatısı altında Düzce Belediye Başkanlığı için adaylığı açıklandı.  Kasabalılar için Mehmet Keleş’in bu memlekette tekrar Belediye Başkanı olması sadece Konuralp halkına yapılan bir ihanet değil, aynı zamanda adalet ve dürüstlük kavramlarına yapılan bir saldırıdır.

Bugün burada açıkça ifade ediyorum: Konuralp halkı olarak, bu ihaneti ve haksızlığı kabul etmiyoruz. Mehmet Keleş'in ve onu destekleyenlerin karşısında duracağız. Bu toplumun sesi olmaya devam edeceğiz ve Konuralp'e yapılan bu haksızlığı unutturmayacağız.

Mehmet Keleş ve ona destek verenler bilmelidir ki Konuralp halkı, adaletin ve dürüstlüğün yanında dimdik duracaktır. Yıllardır savunduğumuz değerlerden asla taviz vermeyeceğiz. Konuralp için mücadele edenler olarak, bu toplumun gücünü temsil ettiğimizi bilmelidirler.

Cihan Topçu  
Konuralp Tanıtım Platformu Kurucusu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.