Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kılıçdaroğlu'na Düzce'de Yoğun İlgi

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Düzce Anıtpark Meydanı’nda miting gerçekleştirdi. Düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, hiçbir fakir ailenin çocuğunun aç ve açıkta kalmayacağını, hiçbir ailenin suyu, elektriği, doğalgazı asla kesilmeyeceğini dile getirdi.

Kılıçdaroğlu'na Düzce'de Yoğun İlgi
9.05.2023 - 16:27
Güncelleme 9.05.2023 - 16:43
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Anıtpark’ta Düzcelilere seslendi. Kılıçdaroğlu, Düzce hazır mıyız" diyerek sözlerine başladı. Özellikle gençlere ve kadınlara seslenerek, " Bu yönetimi siz emekli edeceksiniz" dedi.

Düzce'nin hava kirliliğinden söz eden Kılıçdaroğlu, hiçbir yoksul ailenin doğalgaz, elektrik ve suyunun kesilmeyeceğini söyledi.

"Beni Özgürce Eleştirebileceksiniz"

Kılıçdaroğlu, " En büyük sıkıntıyı yaşayan sizlersiniz. Mutfaktaki yangının farkında olan sizlersiniz. Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye inşa edeceğiz. Hazır mısınız gençler. Özgürlüğe hazır mısınız? 5 milyon 300 bin genç ilk kez oy kullanacak. Dünyaya bir armağan bırakacak. Oyunuzu kullanacaksınız bu yönetimi emekli edeceksiniz bu onur size yeter. Sizlerin oylarıyla Cumhurbaşkanı olduğumda beni özgürce eleştirebileceksiniz" dedi.

Gençlere " size sözüm var" diyen Kılıçdaroğlu, Suriyelileri ülkelerine göndereceklerini belirtti, “Biz önce kendi halkımızı düşünürüz." dedi.

Fındık 4 Dolar Olacak

Fındıkla ilgili konuşan Kılıçdaroğlu, " Söz verdim, Bay Kemal'in iktidarında fındığın kilosu 4 dolar değerinde olacak. Sen parayı beşli çetelere veriyorsun ben vatandaşa vereceğim.  Hak hukuk adalet diyorsunuz hepsini biliyorum. Herkesin hakkını teslim edeceğim. Oy versin vermesin kim haksızlığa uğrarsa yanındayım. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Bay Kemal eşittir adalet hak hukuk." ifadelerini kullandı.

"İki Kırmızı Çizgimiz Var"

"Anneler sizin için çalışıyorum. Çocuklarınızın işsiz olduğunu biliyorum." diyen Kılıçdaroğlu, terör örgütleri ile iş birliği iddiaları ile ilgili de konuşarak, "Bizi zaman zaman masanın altında üstünde terör örgütleri var gibi dillendiriyorlar. Bize milliyetçilik dersi verecek biri daha anasından doğmadı. Buradan söylüyorum. Terör insanlık suçudur. Nereden gelirse gelsin mücadele etmek bizim boynumuzun borcudur. Bize ders verenler unutmasın, siz düne kadar küfrettiğiniz insanların ayağına gittiniz diz çöktünüz. Biz onlar gibi değiliz. İki kırmızı çizgimiz var vatanımız ve bayrağımız." dedi.

"Her Şey Çok Güzel Olacak"

Seçim günü ile ilgili uyarılarda da bulunan Kılıçdaroğlu, "Sandığa giderken mutlaka komşunuzu yakınınızı almayı unutmayın. Elinizi vicdanınıza koyun, adaletten yana oy kullanın, devleti soyanlardan yana değil, kul hakkı yemem, kul hakkı yedirmem. Onlar bunu diyemiyorlar. Bunu sadece Bay Kemal söylüyor.  Uyuşturucu baronlarının kökünü bu topraklardan kurutacağım sözüm söz. Özgürlükleri, huzuru ve bereketi bu ülkeye getireceğim.  Her şey çok güzel olacak. Sizin için çalışacağım. Bu ülkede bereket olsun diye çalışacağım." diyerek, alandaki vatandaşlarla birlikte " Her şey çok güzel olacak" sloganını söyledi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar