Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ekrem İmamoğlu: Düzce Hak Ettiğini Alacak

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ekrem İmamoğlu Düzce'de miting yaptı.. Anıtaprk'ta düzenlenen mitingde ilk olarak halka seslenen İmamoğlu, Düzce'nin hak ettiklerini alacağı döneme kavuşacağını söyleyerek, Düzce'nin sorunlarını yakından bildiğini vurguladı.

Ekrem İmamoğlu: Düzce Hak Ettiğini Alacak
9.05.2023 - 16:23
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Anıtpark'ta yapılan mitimngde ilk olkarak sahneye Ekrem İmamoğlu çıktı. İmamoğlu, Düzcelileri selamladıktan sonra "çok güzel mesajlarınız var " diyerek alandaki pankartları okudu.

İmamoğlu, "Memleketimin en güzel coğrafyalarından birindeyiz. Kendimi buraya yakın hissediyorum. Burada dostlarım var, akrabalarım var. Düzce'nin insanını da seviyorum. Çünkü Düzce her etnik kökenden insan var. Burası bir vatan armağanı. Düzce her tavrı ile örnek şehirlerimizden birisi olmalı. Bu içtenliği daha da güçlendirmemiz lazım. Bu bölge hakkını alacağı döneme kavuşmak üzere. Düzce'nin sorunlarını çok yakından takip ediyorum. İstanbul denince akla Melen Çayı gelir. Melen havzasında ciddi bir çalışma başlattık. Melen Çayını kirleten bütün unsurları toplayan proje üretiyoruz. Atık suları temizleyip Karadeniz'e aktaran sistemi bitirmek üzereyiz. İstanbul'un bir eli Düzce'de olacak." dedi.

Düzce'nin Sorunlarını Sıraladı

Düzce'nin sorunlarını sıralarken, hava kirliliği, alt yapı gibi sorunları olduğunu belirten İmamoğlu, “Bütün bunları biz çözeceğiz. Doğasını koruyacak projeler yapacağız. Ama bunu yerel yöneticilerle birlikte yapacağız. Patates soğanın fiyatına bile gülen insan bu milleti unutmuştur. Yollayın evine gitsin. Bu yoksulluğu, işsizliği görmeyen insan, o bir tek kendi makamını düşünüyor. Ben diyen gidecek biz diyen gelecek." ifadelerini kullandı.

Ceketini Çıkardı

Alandaki vatandaşların isteği üzerine ceketini çıkartan İmamoğlu, " Ben 6 Mayıs'ta çıkardığım o ceketi bir daha hiç giymedim. Bu millet huzura erene kadar bu yoğun mücadele içinde olacağım. Sonuna kadar çalışacağız. Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı yapacağız. Milleti iktidara getireceğiz." dedi.

"Kazanıyoruz Millet"

İmamoğlu gençlere seslenerek, "Geleceğinizin seçimi. Arkadaşlarınızla konuşun. Bu seçimde ayrışmadan birleşe birleşe kazanacağınıza söz veriyor musunuz? Özellikle hanımefendiler. Sizin sesiniz değerlidir. Benim güzel annelerim ninelerim evlatları ile konuşsunlar. Oylarını istemeye hazır mıyız? Sandıklarda oy patlaması yapmaya hazır mıyız, sandık günü elinizde bayraklarınızla sokaklarda bilen horonunu oynasın, halayını çeksin, demokrasi bayramı yapmaya hazır mısınız? Her şey çok güzel olacak. Kazanıyoruz millet. Taş atanlar değil kalpler kazanacak " diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.