Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Aslıhan Tüysüz, "Elinizi Vicdanınıza Koyun"

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Düzce’de dernek ziyareti akşam da Akçakoca Çayağzı köyü kahvehane ziyareti ile devam etti.

Aslıhan Tüysüz, "Elinizi Vicdanınıza Koyun"
9.05.2023 - 11:31
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz Millet İttifakı Milletvekili Adayları ile birlikte Düzce Haymanalılar Derneği’ni ziyaret etti. Akşam da Akçakoca Çayağzı Köyü kahvehanesini ziyaret ederek halka hitap etti.

Dernek Ziyareti

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz Millet İttifakı Milletvekili Adayları, ittifak bileşeni partilerin il ve ilçe başkanları ve mensupları ile birlikte Düzce Haymanalılar Derneği’ni ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada Düzce’nin çok renkliliğinden ve sahip olduğu kültür mozaiğinden bahsetti. Küçük kızların rol model alabileceği, “ileride ben de O’nun gibi olmak istiyorum” diyebileceği, kıvırcık Aslıhan Ablası olmak istediğini söyledi.

Akçakoca Ziyaretleri

Tüysüz ve partisinin il başkanı, yöneticileri ve mensupları ile birlikte Akçakoca Çayağzı Köyü’nde ittifak bileşeni partilerin il ve ilçe başkanları ve mensupları ve kendilerine eşlik eden CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile kahvehane ziyareti yaptılar. Burada vatandaşlara hitap eden Tüysüz konuşmasında, “14 Mayıs’ta sandığın başına gittiğinizde, elinizi vicdanınıza koyun. 40 çocuk tecavüz edilirken nasıl bir acı çekti, onu düşünün. Şu elinizi bir vicdanınıza koyun. Deprem günü evladı can verirken elini tutarak onu beklemek zorunda kalan o babanın ne acı çektiğini bir düşünün. Şu elinizi bir vicdanınıza koyun, deyin ki, evladına harçlık veremediği için o baba intihar ederken ne düşündü? Şu elinizi bir vicdanınıza koyun, deyin ki, evlatlarına yemek yapıp önüne koyamadığı için, saç kurutma makinası bu odada açıp, öteki odada kendinin asarak intihar eden anne ne düşünerek intihar etti, bunu düşünün.

Bizim kimseyle derdimiz yok. Bizim sistemle derdimiz var. Bizim kimseyle derdimiz yok, bizim derdimiz yoksullukla. Bizim derdimiz açlıkla, bizim derdimiz hukuksuzlukla, bizim derdimiz adaletsizlikle. Vatan ve millet sevgimi, bayrak sevgimi kimseyle tartışmam, bir Allah’ın kuluna da tartıştırtmam. O nedenle lütfen bu seçimi başka yere çekmelerine izin vermeyin. Hep beraber biriz, aynı toprağın insanıyız. Kimsenin bizi kışkırtmasına, ayrıştırmasına, bölmesine, bugüne kadar izin vermedik, bundan sonra da vermeyiz.,” dedi ve alkışlar eşliğinde konuşmasını sonlandırdı.

Tüysüz ve beraberindekiler hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra gece yarısı Düzce’ye döndüler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar