Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Tüysüz'e Ziyaretlerinde Yoğun İlgi Gösterildi

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Bahçeşehir pazaryeri, esnaf ve ev ziyaretleri akşam da köy kahvehane ziyaretleri ile devam etti.

Tüysüz'e Ziyaretlerinde Yoğun İlgi Gösterildi
7.05.2023 - 13:47
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz partilileri ile birlikte Bahçeşehir’de pazaryeri, esnaf ve “Kapı çal gönül al” ziyaretleri yaptı, halkla sohbet etti. Tüysüz ve beraberindekiler Merkez’e geçerek ev ziyaretlerini sürdürdü, akşam da Merkez Yeni Taşköprü köyünde kahvehaneleri ziyaret ettiler.

Bahçeşehir Ziyaretleri

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, beraberinde parti yöneticileri ve gençleri ile birlikte Bahçeşehir’de  pazaryeri ve esnaf ziyaretleri yaptı. Tüysüz burada pazarcı çiftçi kadınlarla ve alışverişe gelen halkla sohbet etti, amaçlarından bahsetti, 9 Mayıs’taki Düzce Mitingine davet etti.

Tüysüz ve berberindekiler daha sonra bölgede dolaşarak tek tek kapı çaldı ve selam verdi. Halkın sorularına da cevap veren Tüysüz, isteyenlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar