Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Millet İttifakı'ndan Mitinge Davet

Millet İttifakı’nı oluşturan Partilerin İl Başkanları, 9 Mayıs Salı günü Anıtpark'ta düzenlenecek mitinge Düzcelileri davet ettiler.

Millet İttifakı'ndan Mitinge Davet
6.05.2023 - 16:05
Güncelleme 6.05.2023 - 16:07
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Millet ittifakı çatısı altında bileşen siyasi partilerin Düzce İl Başkanları ile parti temsilcileri, Düzcelileri 9 Mayıs’ta düzenlenecek olan ve 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı olacağı düşünülen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı mitinge davet ettiler.

Millet ittifakını oluşturan CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti CHP çatısı altında birleştiler. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dışında Düzce Milletvekili adayları CHP logosu ile seçimlere katılacak.

Millet ittifakı bileşeni partilerin il başkanları ve parti temsilcileri adına konuşan CHP İl Başkanı Semih Cemşit, tüm Düzcelileri 9 Mayıs tarihinde yapılacak olan mitinge davet ederek “Seçime çok kısa bir süre kala Düzce için tarihi bir gün olan 9 Mayıs mitingi için toplandık. Millet ittifakı olarak seçime hazırız. Seçime her alanda hazırız. Hep birlikte hareket ediyoruz. 13. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu yoğun seçim çalışmaları içerisinde Düzce’ye verdiği değeri ve Düzcelilerle yüz yüze konuşmak için 9 Mayıs saat 15.00’da Düzce’de olacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar