Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Aslıhan Tüysüz, ‘9 Mayıs’taki Miting Baharın Habercisi Olacak’

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Akçakoca’da esnaf, yöresel pazar, kafe ziyaretleri ve halkla sohbet, akşam da çevre mahalle ve köylerde ziyaretler ile devam etti.

Aslıhan Tüysüz, ‘9 Mayıs’taki Miting Baharın Habercisi Olacak’
1.05.2023 - 13:21
Güncelleme 1.05.2023 - 15:31
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz ve Millet İttifakı Milletvekili Adayları Akçakoca’da gündüz esnaf, yöresel pazar, kafe ziyaretleri ve halkla sohbetle, akşam Ayazlı Mahallesi ve Akkaya Köyü ziyaretleri ile seçim çalışmalarına devam etti.

Akçakoca Gündüz Ziyaretleri

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, ilçelerdeki ziyaret programını, Millet İttifakı Milletvekili Adaylarıyla birlikte Akçakoca’da devam ettirdi.

Millet İttifakı bileşenleri partilerin İl ve İlçe Başkanları ve mensuplarının da katıldığı Çınar Caddesi’nden başlayan esnaf ve kafe ziyaret programına yoğun bir katılım oldu. Tüysüz ziyaretleri sırasında bir araya geldiği halkla sohbetler gerçekleştirdi.

Kafelerde gençlere neden sistem değişikliğine ihtiyaç olduğunu anlattı ve oylarına talip oldu. Sahil kesimindeki yürüyüşte halktan çok büyük ilgi gören Tüysüz, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tüysüz, Millet İttifakı Milletvekili Adayları ve Millet İttifakı bileşenleri partilerin İl ve İlçe Başkanları ve mensuplarının da eşliğindeki büyük bir kalabalıkla Yukarı Mahalle Tarihi Çarşı’ya yürüdü. Burada kurulan yöresel pazarı ve işletmeleri de ziyaret eden Tüysüz, esnafla, pazarcılarla ve de halkla sohbet ederek seçimin önemi ve nasıl oy verileceği hakkında bilgi verdi.

Tüysüz, partisinin Akçakoca ve Düzce teşkilatı mensupları ile birlikte Çuhallı sahil kesiminde esnaf ziyaretlerine ve kafelerde halkla sohbete devam etti.

Mahalle ve Köy Ziyaretleri

Tüysüz, Millet İttifakı Milletvekili Adayları ve Millet İttifakı bileşenleri partilerin İl ve İlçe Başkanları ve mensupları ile birlikte Ayazlı Mahallesi ve Akkaya Köyü’nü ziyaret etti.

Tüysüz Akkaya Köyü’nde kendisini tanıttıktan sonra önemli konularda hatırlatmalar yaptı. Tüysüz seçimde nasıl oy verileceğini anlatırken “Düzce’de Millet İttifakına dahil olan altı partinin ortak listesi ile CHP çatısı altında seçimlere gireceğiz. Yüksek Seçim Kurulu’nun bazı illerde aldığı karara istinaden oy pusulasında “Millet İttifakı” yazmayacak. Sadece CHP logosu bulunacak. Ben İYİ Parti kontenjanından Millet İttifakı ikinci sıra milletvekili adayıyım. Bizlere oy vermek için CHP logosunun altına “EVET” mührünü basmanız gerekiyor. Bildiğiniz üzere 13. Cumhurbaşkanı Adayımız da Sayın Kemal Kıllıçdaroğlu’dur. “EVET” mührünü onun adı ve resminin altında yer alan alana da basacaksınız.

Ayrıca büyük bir onur ve heyecanla bildirmek isterim ki 9 Mayıs Salı günü Düzce’mize 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adaylarımız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu birlikte gelecekler. Bu Miting, seçim öncesinde Düzce’de artık bir şeylerin değiştiğini, halkımızın değişime inandığını ve tüm Türkiye’de olacağı gibi Düzce’ye de baharın geleceğinin habercisidir. Sizleri, tüm Akçakoca ve Düzce halkını bu mitinge bekliyoruz. Haydi gelin memlekete baharı birlikte getirelim.” dedi ve teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Tüysüz, gecenin ilerleyen saatlerine kadar teşkilat mensupları ile birlikte sahilde esnaf ve kafe ziyaretlerini sürdürdü ve gece yarısından sonra yorgun ama umutlu olarak Düzce’ye ulaştı.

Ayrıca Tüysüz, 9 Mayısta Düzce'ye gelecek olan Kemal Kılıçdaroğlu ve Temel Karamollaoğlu mitingine dikkat çekti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar