Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Asansör Ercan, Twitter’ıda Kandırdı

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Twitter'ıda kandırdı.

Asansör Ercan, Twitter’ıda Kandırdı
1.05.2023 - 11:15
Güncelleme 2.05.2023 - 10:12
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Dijital dünyaya olan ilgi git gide artarken, siyasetçilerin kendilerini daha çok görünür kılmak için bu dünyada en önlerden yerlerini alması kaçınılmaz oldu. Ancak bu ışıltılı dünyanın ne kadarı gerçek?

Düzce AK Parti Milletvekili Adayı Ercan Öztürk’ün Twitter’da 39.955 takipçisi var peki bu takipçilerden kaç tanesi gerçek?

Twitter’da binlerce takipçisi olan Ercan Öztürk’ün aslında o kadar da çok takipçisi olmadığı ortaya çıktı.

Twitter'da gerçek olmayan yazılımlar sonucu üretilen ve BOT denilen sahte hesaplar bulunuyor.

Sosyal medya hesaplarının analizlerini yapan witteraudit.com‘da yapılan sorgu üzerine Düzce AK Parti Milletvekili adayı Ercan Öztürk’ün hesabını takip eden 39.955 takipçinin yüzde 98,1’i sahte hesap çıktı.

Ercan Öztürk’ün profilini incelediğimizde attığı tweetlerin beğeni ve görüntülenme sayısından da bu raporun gerçekliğini doğrulayabiliyoruz.

Düzce kamuoyundan ciddi oranda söylenti yayılıyor ve AK Parti çevresinde de bu konu konuşulmaya başlandı.

Düzce kamuoyu Ercan Öztürk’ten takipçileri hakkında açıklama bekliyor… Ayşe Keşir’in prensi, asansör Ercan şimdiye kadar bürokraside merdiven kullanmadan asansörle çıktığı gibi milletvekilliğini de atlayamayacağı görünüyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar