Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ayşe Keşir Nereli?

Ayşe Keşir nereli?

Ayşe Keşir Nereli?
30.04.2023 - 19:34
Güncelleme 1.05.2023 - 10:43
Haber Merkezi
1

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Geçtiğimiz günlerde AKP Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu'nun CHP Milletvekili adayı Talih Özcan için "talihsizlik" ifadesi kullanması ve ardından CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit için "sanırım Düzce'de yaşamıyor" ve "yabancı" ithamları eski bir tartışmayı tekrar gündeme getirdi: "AYŞE KEŞİR DÜZCELİ Mİ?"

Ayşe Keşir Düzce'den ilk defa listeye konulduğunda o dönem AKP cenahından kendisine "ithal vekil adayı", "Düzceli değil", "tepeden indirildi" gibi eleştirileri sık sık duyuyorduk. Uzun yıllardır bu eleştirilerden kurtulamayan Ayşe Keşir güçlendikçe kendisini benimsemeyenleri partiden dışlayarak bugüne kadar geldi.

Hasan Şengüloğlu'nun bu açıklamasından sonra AKP'ye çok yakın isimler hatta geçmiş dönemlerde yöneticilik yapan isimler bize ulaşarak bazı konulara dikkatimizi çekti. Konsopa Haberi arayarak sordukları bazı soruları sizlerle paylaşmak isteriz. 

1- Ayşe Keşir nereli, nüfus kaydı Düzce'de mi? 

2- Ayşe Keşir'in eşi ve çocuklarını gören tanıyan kaç kişi var? Bunca yıldır hiçbir seçim çalışmasında eşini ve çocuklarını gören oldu mu? 

3- Ayşe Keşir'in eşi ve çocukları Düzce nüfusuna mı kayıtlı? 

4- Ayşe Keşir'in Düzceliliği sadece kalıcı konutlarda kiraladığı daireden mi ibaret? 

AKP Düzce İl Başkanı Düzcelilik vurgusu yaparken bunları düşünmemiş olabilir. 

Ayrıca seçim gezilerinde Faruk Özlü ile yan yana pek görülmemesi vekil listelerinin hazırlanması sırasında oynanan oyunlara bağlanıyor ve dikkat çekiyor. 

Bakalım Ayşe Keşir bu sorulara cevap verecek mi? 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    30.04.2023 23:15

    Yaparsa Akepe yapar. Düzce'de oy verir. Hizmet almak çokda önemli değil.

Resmi İlanlar