Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Aslıhan Akbal Tüysüz, AK Parti’den Hesap Soruyor

Aslıhan Akbal Tüysüz yayınladığı video ile AK Parti’den hesap sordu.

26.04.2023 - 18:40
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Milletvekili adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, AK Partililerden hesap soruyor.

İYİ Parti Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Düzce siyaset tarihinde her gün damgasını vuracak ve Düzce halkının yalnız ve sahipsiz olmadığını gösterecek çalışmalarda bulunuyor.

Bugün de Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu yerleşkesinde yaptığı açıklamada “Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu yerleşkesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinin önündeyim. Mart 2022 tarihi itibariyle buranın kadın doğum, çocuk acil ve çocuk yoğun bakım ünitesi olacağına dair bir müjde verilmişti ve 6 ila 8 ay içerisinde de teslim edilebileceği mevcut vekilimiz ve önceki dönem Düzce Sağlık İl Müdürümüz tarafından bize söz verilmişti. Şu an tarih Nisan 2023, ne kadın doğum ne çocuk acil ne çocuk yoğun bakım ünitesi halkın hizmetine açılmadı.”

Sözlerine devam eden Tüysüz; Gerekli tüm ihaleler yapılmış olmasına rağmen neden burası halkımıza bu şekilde hizmet vermemektedir? Biz bunu öğrenmek istiyoruz. Yetkililerden bu konuya en kısa sürede çözüm bulmalarını rica ediyoruz. Eğer ki bulamıyorlarsa 15 Mayıs’ta 2 ay içerisinde biz burayı teslim edeceğiz. Yani Temmuz 2023’te burası halkımıza açılacaktır bunun sözünü veriyoruz” dedi.

Düzceli sağ seçmenin AKP’ye ve MHP’ye oy vermiş, ciddi orandaki Düzceli’nin oyunu Millet İttifakına kazandıracağı, Düzceliler tarafından konuşuluyor.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar