Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Talih Özcan: “Hayat Pahalılığından Herkes Şikayetçi”

Millet İttifakı Düzce Milletvekili 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, seçim gezileri kapsamında her gece mahalle ve köylerde vatandaşlarla sohbet ediyor. Talih Özcan, önceki akşam Cumhuriyet, Soğancı mahallelerinde ve Muncurlu köyünde mahalle sakinleri ve köylülerle bir araya geldi.

Talih Özcan: “Hayat Pahalılığından Herkes Şikayetçi”
23.04.2023 - 13:52
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de vatandaşların büyük sıkıntı içinde olduklarını ifade eden Talih Özcan, ‘Türkiye’nin her bir yanında memurlardan çiftçisine, ev hanımından emeklisine kadar her kesimden şikayetler alıyoruz’ dedi.

Özcan, Türkiye’nin en önemli meselesinin ‘geçim’ olduğuna dikkat çekti ve ‘Sofralar yanıyor. Soğan bu pahalılığın bir simgesi haline geldi. Eskiden bir koru soğan ekmek denirdi şimdi soğanın kilosu 35 lira oldu. Bunun anlaşılır ve izah edilebilir bir tarafı yoktur. Bunun adı düpedüz hayat pahalılığıdır. İktidar ne yazık ki hayat pahalılığını bile kabul etmiyor. Bunu da anlamak mümkün değil. Gittiğimiz her kahvede, evde, sokakta, dükkanlarda vatandaş bunu bize anlatıyor. Hiç kimse merak etmesin biz bu sorunları çözmek için geliyoruz. Sorunları da biliyoruz, çözüm yollarını da biliyoruz. 15 Mayıs sabahında herkes farklı bir dünyaya uyanacak’ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar