Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce'nin Talihi

Millet İttifakı adına CHP milletvekili listesinde birinci sırada olan Talih Özcan aday tanıtım programında yaptığı konuşma ile gönüllerde yer edinmeye başladı.

Düzce'nin Talihi
13.04.2023 - 17:36
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

CHP gençlik kollarından itibaren başlayan siyasi hayatında 28’inci Dönem Milletvekili Adayı noktasına gelen Talih Özcan tartışmasız CHP kimliğini barış, dostluk temelleri üzerine inşa ettiği millet İttifakı sevgisini açıkça ifade ederek İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve Deva Partisi tabanının gönlünü kazandı.

Babacan tavırları, siyasi nezaketi, hitabetindeki sıcaklık ve sakin huzurlu tavrı ile aday tanıtımında tam not aldı. Ukala, kibirli, üstten bakan bir kişiliği olmadığı her halinden belli olan Talih Özcan programa katılan insanların "Düzce'nin Talihi Olacak" demelerine sebep oldu.

Aday tanıtım toplantısına katılan diğer partililer "Düzce teşkilatında uzun yıllardır göremediğimiz samimiyeti Talih Özcan'da görmekten mutlu olduk" diyerek duygularını ifade ettiler

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.