Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ümit Yılmaz Yeni Bir Hikaye Yazamıyor

Ümit Yılmaz, yeni bir hikaye yazamıyor.

Ümit Yılmaz Yeni Bir Hikaye Yazamıyor
13.04.2023 - 09:35
Güncelleme 13.04.2023 - 09:36
Haber Merkezi
1

Bir önceki seçimde "Düzce'nin Ümidi" olarak kendini seçmene lanse eden Mhp Milletvekili Ümit Yılmaz'ın balonu söndü.

Bir vekillik dönemi boyunca teşkilattan uzak, adeta yalnız kovboy tarzında Düzce'de kendi başına dolaşan ve insanlarla sıcak ilişki kurmakta başarılı olamayan Ümit Yılmaz tekrar liste başına konuldu.

Mehmet Keleş'in aday adaylığı ile üzerine adeta ölü toprağı serpilen MHP teşkilatı canlanmaya başlamıştı ama listeler açıklanınca bu heyecan bir anda kayboldu. Ümit Yılmaz'ın bu seçime yazabileceği ve teşkilatları tekrar aşkla çalıştıracak bir hikaye kalmadığı düşünülmeye başladı.

Kısaca geçtiğimiz dönem Düzce'nin ümitleri suya düşmüştü ve Ümit Yılmaz'ın bu ümitleri tekrar yeşertmesi imkansız görünüyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Usta
    Usta
    13.04.2023 10:10

    Evet Ümit bey milletvekili olduğu ilk dönemler bir iki defa televizyona çıktı Bir sesini duyduk ondan sonra ne gören oldu ne duyan oldu herkes dedi acaba bu tatile mi gitti niye geri gelmiyor yani Düzce halkışını anladı ki Ümit Yılmaz yani bu işi yapamadı sınıfta kaldı

Resmi İlanlar