Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Millet İttifakı Adayları Tanıtıldı

Millet İttifakı Düzce Milletvekili adayları, Talih Özcan, Aslıhan Tüysüz ve Jale Uzunhasan kamuoyuna tanıtıldı. İlginin oldukça fazla olduğu aday tanıtım lansmanında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Düzce Millet İttifakı Adayları Tanıtıldı
11.04.2023 - 17:20
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimleri öncesi partilerin Düzce milletvekili adayları belli oldu. Millet İttifakı Düzce’den ortak liste ile seçime girme kararı aldı.

Bu gelişmenin ardından Düzce Millet İttifakı CHP’nin ev sahipliği yaptığı toplantı ile seçim startını verdi. Toplantıya Düzce Millet İttifakı bünyesinde bulunan partilerin İl ve İlçe Başkanları, milletvekili adayları ve partililer yoğun ilgi gösterdi.

Millet İttifakı Düzce Milletvekili adayları CHP’den Talih Özcan, İYİ Parti’den Aslıhan Akbal Tüysüz ve yine CHP’den Jale Uzunhasan yaptıkları konuşma ile partililerden alkış aldılar.

‘‘Başarmak İçin Çok Çalışmamız Gerekecek’’

Cumhuriyet Halk Partisi 1. sıra adayı Talih Özcan yaptığı konuşmada, “Başarmak için çok çalışmamız gerekecek. Gece gündüz demeden, tüm Düzce’yi kucaklayarak 24 saatimizi halkımıza ayırmalıyız. Düzce için, ülkemiz için, gelecek nesillere daha iyi bir ülke bırakabilmek için kimseyi kırmadan, yorulmadan çok çalışmalıyız. Ve 14 Mayıs’ya bunu başaracağız" dedi.

Düzce kamuoyundan çıkan “ithal aday” söylentilerine cevap veren Özcan, aslen Gümüşovalı olduğunu ve 4 yıldır Düzce’de 4 yıldır saha çalışması yaptığını belirtti, isteyenlerin gereken araştırmaları yapabileceğini söyledi.

CHP İl Başkanı Semih Cemşit, İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç, Saadet Partisi İl Başkanı Tahir Çengel ve Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan ve Milletvekili aday adayları da toplantıya katılım sağladı. Partililerin de yoğun ilgi gösterdiği toplantıda salonda yer kalmadı.

Deva partisi İl başkanı Murat Caymaz’ın şehir dışında başka bir programı olması nedeniyle aday tanıtım toplantısına katılamadığı öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.