Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Talih Özcan, Düzce'nin Talihi Olacak

Talih Özcan, Düzce'nin talihi olacak.

Talih Özcan, Düzce'nin Talihi Olacak
9.04.2023 - 15:19
Güncelleme 9.04.2023 - 15:31
Haber Merkezi
2

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'de Millet İttifakı CHP çatısı altında seçime girme kararı aldıktan sonra en çok merak edilen listenin birinci sırasında kimin olacağıydı.

Bugün kesinlik kazanan bilgiye göre Talih Özcan Millet İttifakının lokomotif ismi oldu. İkinci sırada İyi Parti listesinden bir isim ve üçüncü sırada da Deva Partisi listesinden bir isimle toplumu kucaklayacak bir liste ortaya çıkacak.

CHP İl Başkanı Semih Cemşit her ne kadar Faruk Darıyerli ismine yakın görünsede tüm aday adaylarına eşit mesafede olduğunu ve Talih Özcan ile çok uyumlu çalışacağını yakın çevresine ifade ettiği duyumları var. Hatta aday belirleme sürecinde Genel Merkeze bu yönde beyanları olduğu aldığımız duyumlar arasında.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Cengiz
  Cengiz
  10.04.2023 01:21

  Duzce chp parti binasının bile nerede olduğunu sorarak bulacak birini 1.sirada koymak büyük hata.

 • Gürcü bey
  Gürcü bey
  9.04.2023 17:41

  Bu adaya kökeni olan abazalar bile oy vermiyor düzce halkı niye versin ahbazyadayken hiç bir düzceliye yardımı olmayan bit şahıs