Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MHP Düzce Milletvekilinin Bu Hareketi Tepki Topladı

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’e yumruk attı.

MHP Düzce Milletvekilinin Bu Hareketi Tepki Topladı
6.03.2022 - 01:11
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, ortada bir şey yokken kendini öne atarak neden CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’e yumruk attı. Bu olay Düzce’nin tanıtımı açısından Düzce kamuoyunda kötü bir hareket olarak değerlendirildi.

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’e neden yumruk attığı anlaşılamadı.

TBMM Genel Kurulu, ‘Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi’ni görüşmek üzere Meclis Başkan Vekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Grup önerileri üzerine milletvekillerinin konuşmaları devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Levent Bülbül, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in sataşma olmamasına rağmen AK Parti milletvekillerine sürekli cevap verdiğini söyleyerek tepki gösterdi.

Bülbül söz isteyerek, “Bıktık artık ya böyle bir şey olamaz. Size sataşma olmamasına rağmen sürekli cevap veriyorsunuz” dedi. Bunun üzerine Milliyetçi Hareket Partisi ve CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.

MHP’li Yılmaz, CHP’li Gökçel’e Yumruk Attı

Milletvekillerinin ayağa kalkması üzerine oturuma ara verildi. Verilen arada genel kurulda Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’e yumruk attı. CHP’li Özel ve diğer milletvekilleri araya girerek Yılmaz’ı sakinleştirmeye çalıştı. CHP’li Cengiz Gökçel ise milletvekilleri tarafından genel kuruldan çıkarıldı.