Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'DE 4 PARTİ İTTİFAK YAPIYOR!

Düzce Demokrat Partisi İl Başkanı Mithat Ceylan: "4 Partili İttifak Yolda!"

27.12.2023 - 14:26
Güncelleme 27.12.2023 - 14:37
Özel Haber

Düzce Demokrat Partisi İl Başkanı Mithat Ceylan, bugün yapılan röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Ceylan, partisinin 2024 Yerel seçimleri için Deva Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Partisi ve Saadet Partisi ile ittifak yapacağını duyurdu. İttifak süreciyle ilgili alt yapıları oluşturduklarını ve iki aydır devam eden görüşmelerin olumlu bir şekilde ilerlediğini belirten Ceylan, ittifakın detaylarına dair bilgi verdi.

Mithat Ceylan, "Deva Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Partisi, Saadet Partisi ile bir araya gelerek güç birliği yapmayı kararlaştırdık. Bu ittifak, yerel seçimlerde daha etkili ve güçlü bir şekilde hareket etmemize olanak tanıyacak. Alt yapı çalışmalarımız sürüyor ve görüşmelerimiz olumlu bir şekilde devam ediyor," dedi.

Seçim sürecine dair merak edilen konulardan biri olan belediye başkan adaylığıyla ilgili ise Ceylan, önce Ak Parti'nin adayını görmeyi beklediklerini ve sonrasında kendi adaylarını açıklayacaklarını ifade etti. Bu stratejinin, rakip adaylar ve seçmen kitlesi üzerinde daha etkili bir duruş sergilemelerine yardımcı olacağını belirtti.

Düzce'de siyasi gündem bu açıklamaların ardından şekillenirken, önümüzdeki günlerde Ak Parti'nin adayının belirlenmesi ve Demokrat Partisi'nin kendi adayını açıklamasıyla birlikte yerel seçim atmosferi daha da kızışacak gibi görünüyor.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar