Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ETİKETLER HIZLA DEĞİŞİYOR !

Asgari ücretin açıklanmasının ardından yeni dönem başlamadan etiketlerini değiştiren bir çok zincir market, yeni yıla girilmesiyle beraber 1 Ocak itibariyle etiketleri bir kez daha değişince vatandaş isyan etti.

ETİKETLER HIZLA DEĞİŞİYOR !
5.01.2024 - 10:19
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Asgari ücretin açıklanmasının hemen ardından Düzce’de de fiyat etiketlerini değiştiren zincir marketler, 1 Ocak itibariyle etiketleri yeniden güncelledi. Kısa sürede değiştirilen etiketler sosyal medyada tepkilere neden oldu.

HEM ASGARİ ÜCRETTEN SONRA, HEM DE YILBAŞINDA ZAM

2024 yılında geçerli olacak olan asgari ücret 27 Aralık Çarşamba günü açıklanmıştı. Açıklamanın hemen ardından zincir marketlerde etiketler hızla değiştirilmişti.

Aynı marketler bu sefer de yılbaşının hemen sonrasında fiyat etiketlerini güncelledi. 1 Ocak itibariyle markete giden vatandaşlar birçok ürünün yeni etiketlerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak tepki gösterdi. Tüketici Konfederasyonu ise haksız fiyat uygulamanın son bulması için tüketicilerin şikayet haklarını kullanması gerektiğini açıkladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar