Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Akaryakıtta Bayram Müjdesi!

İnişli çıkışlı devam eden akaryakıt fiyatlarında, bayram öncesi indirime gidildi. Türkiye ve Düzce’de 21 Nisan itibariyle benzin grubuna 1 lira 21 kuruş, motorine ise 91 kuruş indirim bekleniyor.

Akaryakıtta Bayram Müjdesi!
20.04.2023 - 10:39
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye, Ramazan Bayramı öncesi hummalı hazırlıklar yapıyor. Kimilerini evlerinde bir telaş sararken, kimileri de okulların da tatil edilmesiyle durumu fırsat bilerek tatil için yollara düşüyor.

Böylelikle yurt genelinde hareketlilik yaşanıyor. Uzun yola çıkacak olan sürücüler akaryakıtta herhangi bir indirim olup olmadığını yakından takip ediyor.

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaşın vurduğu akaryakıt sektöründe fiyatlar bir iniyor, bir çıkıyor. Brent petroldeki hareketlilik de ücretleri direkt olarak etkiliyor.

Benzine 1 Lira 21 Kuruş, Motorine 91 Kuruş İndirim

Bayrama 1 gün kala ise sektör kaynaklarından sürücülere müjde geldi. Böylelikle 21 Nisan itibariyle benzin grubunda 1 lira 21 kuruş, motorine 91 kuruş indirim bekleniyor. Çifte indirim bayramda sürücülere adeta nefes olacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar