Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAŞKAN ÖZLÜ'DEN YARIYIL MESAJI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci dönem sonu ara tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ÖZLÜ'DEN YARIYIL MESAJI
19.01.2024 - 09:53
Güncelleme 19.01.2024 - 09:56
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Başkan Faruk Özlü, ilk, orta ve lise öğrencilerinin 2023-2024 eğitim öğretim yılı ilk dönem karnelerini alması dolayısıyla bir mesaj paylaştı. Özlü mesajında hem ailelere hem de öğrencilere seslenerek “Yaşamamızın büyük bölümünü ayırdığımız, geleceğimizi inşa eden eğitim ve öğretim süreci; ailesine, ülkesine ve en önemlisi de kendisine faydalı bireyler yetişmesi için en önemli dönemdir. Bir yılı daha yarılamışken Düzce’mizde eğitim gören çocuklarımız yarıyıl tatiline erişmenin mutluluğu içindedirler. İlk dönem kazanımları, eksikleri ve ilgi alanlarının belirlendiği bir yıllık süreçte 15 günlük bir mola bu hafta itibariyle başlıyor. Bu ara süreçte çocuklarımız başarılı oldukları her konuda daha fazla kendilerini geliştirecek fırsatı bulacaklardır. Okul yaşamında tatiller bolca eğlenmenin, dinlenmenin ve aynı zamanda bir dönem boyunca öğrenilen bilgilerin özümsenmesi için tekrarlar yapılmasına en büyük fırsatlardır. Güzel çocuklarımız ve pırıl pırıl gençlerimizin verimli bir tatil geçirmeleri, ailelerinin de bu konuda evlatlarını desteklemeleri tavsiyesinde bulunarak 2023-2024 eğitim öğretim yılı ilk dönem tatilinin hayırlı olmasını diliyorum. İyi tatiller çocuklar” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.