Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ATASEVEN DÜZCELİLERİN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRACAK !

“Musluktan akan su içilebilir hale gelecek”

ATASEVEN DÜZCELİLERİN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRACAK !
11.03.2024 - 21:17
Özel Haber
1

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bağımsız Türkiye Partisi'nin Düzce Belediye Başkanı adayı Mahmut Ataseven, seçim öncesinde düzenlediği kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya gelerek, Düzcelilere yönelik kapsamlı bir vizyon sundu.

Ataseven, öncelikle Düzce'nin yaşadığı demografik değişime dikkat çekti. 1999 depremi sonrasında yaşanan nüfus azalmasının ardından, son yıllarda göçle birlikte nüfusun yeniden arttığını belirtti. Bu artışın beraberinde yeni ihtiyaçları da getirdiğini vurgulayan Ataseven, bu ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Ataseven, seçilmesi durumunda öncelikli olarak sosyal konut ihtiyacını karşılamayı taahhüt etti. Düzce'de yaşayan herkesin kaliteli ve uygun fiyatlı konutlara erişimini sağlamak için çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, altyapı çalışmaları kapsamında musluktan akan suyun içilebilir hale gelmesi için projeler geliştireceklerini söyledi.

Bununla birlikte, Ataseven yönetimi altında Düzce'nin ulaşım sorunlarına da çözüm getirileceğini vurguladı. Toplu taşıma sistemlerini iyileştirmek, trafik akışını düzenlemek ve alternatif ulaşım yolları oluşturmak gibi projeler üzerinde çalışacaklarını belirtti.

Ataseven, Düzcelilerin yaşamını kolaylaştıracak her türlü önlemi alacaklarını ifade etti. Bu kapsamda, şehrin her kesimine hizmet götürmeyi ve vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek bir yönetim anlayışı benimseyeceklerini vurguladı.

Bağımsız Türkiye Partisi'nin Düzce Belediye Başkanı adayı Mahmut Ataseven, seçilmesi durumunda şehrin gelişimine katkı sağlayacak, yaşam kalitesini artıracak ve Düzcelilerin refahını ön planda tutacak bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Özüm
    Özüm
    14.03.2024 01:24

    Allah yolunuzu açık etsin İnsanlarımızın yeni süprizi siz olun inşallah. Mahmut beyi çevresine faydalı kaliteli bir insan olarak tanırız. Kendisiyle Düzce yaşanılabilir bir şehir olacaktır.

Benzer Haberler