Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKÇI VE DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI FARUK ÖZLÜ BİR ARAYA GELDİ !

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü bir araya geldi.

DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKÇI VE DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI FARUK ÖZLÜ BİR ARAYA GELDİ !
24.01.2024 - 17:43
Güncelleme 24.01.2024 - 17:44
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile bir araya geldi. Toplantıda, kentteki esnaf ve sanatkarların sorunları, çözüm önerileri ve iş birliği imkanları ele alındı.

Düzce, esnaf ve sanatkarlarının sorunlarına çözüm bulmak ve kent ekonomisini daha da güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı, iş birliği perspektifinde önemli konuları değerlendirdi.

Toplantının ardından, katılımcılar iş birliği çerçevesinde atılacak adımları belirlemek üzere çalışmalarını sürdüreceklerini açıkladılar. Bu buluşma, Düzce'deki esnaf ve sanatkarların daha iyi koşullarda faaliyet göstermelerine yönelik iş birliği projelerinin hayata geçirilmesine yönelik bir başlangıç olarak değerlendirildi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar