Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Konuralp Esnafı Kan Ağlıyor: Yolların Onarılması ve Binaların Yenilenmesi İçin Aksiyon Zamanı

  • 28.04.2023 14:44

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Konuralp, Türkiye'nin en güzel tarihi yerlerinden biridir. Ancak, Konuralp esnafı, tarihi yerlerin bakımının yetersizliğinin kendilerine büyük bir maddi zarar verdiği konusunda şikayet ediyorlar.

Yolların kötü durumu nedeniyle, Konuralp esnafının müşterileri zorlukla bölgeye ulaşabiliyorlar. Bu yüzden esnaf, işletmelerine olan ilginin düşmesiyle karşı karşıya kalıyor. Ayrıca, binaların yıpranmış ve eski olması, ziyaretçilerin Konuralp'teki deneyimlerini olumsuz yönde etkileyebiliyor.

Konuralp esnafı, yolların onarılması ve binaların yenilenmesi için yardım istiyorlar. Bu, Konuralp'in turizm potansiyelini artıracak ve esnafın bölgedeki işlerini geliştirecektir.

Konuralp esnafı, Düzce Belediyesi ve Düzce Valiliği'nden, Konuralp'in potansiyelini gerçekleştirmek ve esnafın kalkınması için gereken desteği sağlamaları çağrısında bulunuyorlar. Konuralp esnafına ve bölge halkına destek olun, Konuralp'i turizmde daha ileriye taşımak için birlikte çalışalım.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.