Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayını açıkladı. Chp sınıfta kaldı

DÜZCE’DE BİR SARIYERLİ… Zeybek, konuşmasının Düzce bölümünde, “ 11 tane il belediyemiz vardı. Bunların yanına katacağımız iller var arkadaşlar. Düzce’yi katacağız, Düzce’de bir Sarıyerli aday oluyor, haberiniz var mı, Rıdvan Bilgin’in Düzce Belediye Başkanı yapacağız” ifadelerinde bulundu.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayını açıkladı. Chp sınıfta kaldı
11.12.2023 - 12:37
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

DÜZCE’DE BİR SARIYERLİ…
Zeybek, konuşmasının Düzce bölümünde, “ 11 tane il belediyemiz vardı. Bunların yanına katacağımız iller var arkadaşlar. Düzce’yi katacağız, Düzce’de bir Sarıyerli aday oluyor, haberiniz var mı, Rıdvan Bilgin’in Düzce Belediye Başkanı yapacağız” ifadelerinde bulundu.

Bunun sözlerin üzerine bizde kendisine şu sözlerle karşılık verdik. 

CHP SINIFTA KALDI 

CHP ye yakışmayan bir gaf. Hiçbir araştırma yapmadan, halka sormadan, birinin aday olacağını açıklamak diğer adaylara terbiyesizlik değil mi? Nerde kaldı sizin haklara saygınız, nerde kaldı sizin Atatürk'e saygınız? Atatürk'ün kemikleri sızlıyordur. Düzce'yi almak istiyorsanız halka bir açıklama yapmak zorundasınız. Ve bu konuyla ilgili Chp Genel Başkanı Özgür Özel'i açıklama yapmaya davet ediyorum. 

#CHP #ÖzgürÖzel #GökhanZeybek

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar