Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN MALATYA’DAKİ ANMA TÖRENLERİNE KATILDI !

6 Şubat depremlerinin yıldönümünde Talih Özcan, CHP heyetiyle birlikte dün gece Malatya Turgut Özal Mahallesi’ndeki Hayat Sitesi’nin önünde saat 04.17’de gerçekleştirilen anma törenine katıldı.

TALİH ÖZCAN MALATYA’DAKİ ANMA TÖRENLERİNE KATILDI !
6.02.2024 - 14:26
DHA

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

4.17'DE MALATYA SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ

CHP Kadın Kolları eski Başkanı Güllü Tuncer ve doktor eşi ile birlikte 19 kişi, 4 bloktan oluşan Hayat Sitesi'nde yaşamını yitirmişti.

Anma törenine CHP Genel Başkan Yardımcıları Gökçe Gökçen, Ulaş Karasu, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan ve diğer Milletvekilleri Okan Konuralp, Türker Ateş, Rahmi Aşkın Türeli, Şeref Arpacı, Serkan Sarı, Hikmet Yalım Halıcı ve PM üyesi Armağan Erdoğan'dan oluşan bir heyet ile diğer parti temsilcileri ve Eğitim-Sen Yöneticileri de katıldı.

Saat tam 4:17’ye geldiğinde Malatya adeta sessizliğe büründü. Daha sonra Özcan’ın da aralarında bulunduğu CHP heyeti İl Başkanlığında bir basın açıklaması yaptıktan sonra, konteynerlere giderek depremzede aileleriziyaret ettiler.

Özcan yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

BİRLİKTE GELECEĞE UMUTLA BAKIYORUZ

“6 Şubat depremlerinin yıldönümünde Malatya’da Turgut Özal Mahallesi’ndeki Hayat Sitesi’nin önünde saat 04.17’de depremdekaybettiğimiz canlarımızı hüzün ve rahmetle andık.

Duygularımızı kelimelere dökmekte zorlandığımız bu anma töreninde, kayıplarımızı yüreğimizde hissediyoruz. Yaşanan acıların anısı, bize dayanma ve dayanışma gücü veriyor. Bugün birlikte güçleniyor, geleceğe umutla bakıyoruz. Hep birlikte tüm bu zorlukların üstesinden geleceğimize söz veriyoruz.”

Özcan ve CHP heyetinin deprem bölgesindeki programlarıgün içinde de devam edecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar