Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DR. FARUK ÖZLÜ'NÜN AĞA MAHALLESİ ZİYARETİ MİTİNG GİBİ OLDU !

DR. FARUK ÖZLÜ'NÜN AĞA MAHALLESİ ZİYARETİ MİTİNG GİBİ OLDU !
31.03.2024 - 01:16
Güncelleme 31.03.2024 - 01:36
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediye Başkanı ve Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim kampanyasını sona erdirirken coşku dolu bir final gerçekleştirdi. Kampanyanın son durağı olan Düzce'nin Ağa Mahallesi'ne ziyarette bulunan Özlü, adeta kampanyanın enerjisini ve heyecanını zirveye çıkardı.

Mahalle sakinlerinin sıcak karşılamasıyla karşılaşan Faruk Özlü, burada gerçekleştirdiği etkinlikte halka seslendi ve projelerini anlattı. Mahalleli, Başkan Özlü'ye tam desteklerini göstererek sevgi ve tezahüratlarla onu karşıladı.

Faruk Özlü'nün Ağa Mahallesi ziyareti, kampanyanın kapanışında önemli bir an oldu. Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek samimi bir iletişim kuran Özlü, halkın güvenini ve desteğini bir kez daha kazandı. Bu ziyaret, Özlü'nün seçim sürecindeki son hamlesi olarak değerlendirilirken, Düzce'de seçimi Faruk Özlü'nün farklı bir şekilde kazanacağı belli oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.