Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YUNUS ÖZAY'DA FARUK ÖZLÜ DEDİ !

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er bu sabah Düzce'de yerel olarak yayın yapan Öncü Tv Programında Canan Üstüner'e konuk oldu. Davut Güloğlu ve Faruk Özlü sorusuna Popstar seçmiyoruz. Popstar olması önemli değil ancak vizyon ve proje olmalı dedi. Ben olsam bende Faruk Özlü tercih ederim. Çünkü proje ve vizyon Faruk Özlü'de olduğunu ifade etti.

YUNUS ÖZAY'DA FARUK ÖZLÜ DEDİ !
26.03.2024 - 21:20
Güncelleme 26.03.2024 - 21:21
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, bu sabah yerel olarak yayın yapan Öncü TV programında Canan Üstüner'in konuğu oldu. Programda, Davut Güloğlu ve Faruk Özlü ile ilgili bir soru üzerine Er, "Popstar seçmiyoruz. Popstar olması önemli değil ancak vizyon ve proje olmalı" şeklinde konuştu. Er, kendisinin olsaydı tercihini Faruk Özlü'den yana kullanacağını belirtti ve gerekçesini şu şekilde açıkladı:

"Belediye Başkanı seçiyoruz ama Belediye Başkanı Popstar olması da benim için hiçbir mahsur yok. Ancak belediye başkanı olduktan sonra ne yapacağını bilmek gibi bir hakkımız olması lazım. Düzce'de ve Düzcelilerin bunu muhakeme etmesi lazım. Bu muhakeme noktasında varacakları sonuçta bir karar vermeleri lazım. Mesela, Faruk Bey ve Davut Bey Düzceli olarak söylüyorum. Ben bugünkü şartlarda Faruk Bey'i tercih ederim, çünkü ortaya koyduğu bir proje, bir vizyon var."

Yunus Özay Er, siyasi kimliğini bir kenara bırakarak ifade ettiği bu görüşleriyle, Düzce'de yapılacak olan seçimlerin önemine dikkat çekti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.