Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Beytullah Yılmaz, AK Partilileri Rahatsız Ediyor

Beytullah Yılmaz, AK Partilileri rahatsız ediyor...

Beytullah Yılmaz, AK Partilileri Rahatsız Ediyor
28.04.2023 - 20:18
Güncelleme 28.04.2023 - 21:15
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Dursun Ay döneminde belediyenin kara kutusu olduğu bilinen Beytullah Yılmaz, sayın Faruk Özlü Belediye Başkan adayı olduğunda devlet memuru olmasına rağmen AKP seçim koordinasyon merkezinde sık sık görüldüğü konuşulanlar arasında.

Beytullah Yılmaz'ın Dursun Ay döneminde Düzce Belediyesinin aşırı borçlandığı dönemde kritik görevler üstlendiği ve 2019 yerel seçimlerinde AKP seçim koordinasyon merkezinin finansmanı noktasında da önemli olayların içinde olduğu ve Faruk Özlü döneminde tüm Başkan Yardımcılarının değişmesine yakın 2019 seçimlerinde AKP seçim çalışmalarının finansmanı noktasında yüklendiği önemli görevleri hatırlatmak adına bu olayları dillendirdiği duyumları alıyoruz.

Başkan Yardımcısı olmak için seçim döneminde yaptığı faaliyetleri ve kendisindeki bazı bilgileri koz olarak kullandığı ve Özlü’nün seçim döneminde “finansörlüğünü yaptım, benden vazgeçemezler” sözlerini kullandığı ve bu sözlerinde AK Partilileri ciddi anlamda rahatsızlık verdiği Düzce kamuoyunda konuşulmakta.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gala Grup Medya (www.konsopahaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler